صفحه اصلی  | ورود کارشناسان | ورود مشتریان | استخدام | تالار گفتمان | آموزش دوربین مدار بسته | لیست قیمت دوربین و دزدگیر اماکن | محصولات | ارتباط با ما | درباره ما

مرزهای امنیتی با تکنولوژی های شناسایی نفوذ و محیط
keywords

 مرزهای امنیتی با تکنولوژی های شناسایی نفوذ و محیط

مرز امنیتی،دوربین مداربسته

 ارسال کننده : پارتیران

 تاریخ ارسال : جمعه 6 اردیبهشت 1392 - 3:14:00 PM

 مرزهای امنیتی با تکنولوژی های شناسایی نفوذ و محیط

 
  امنیت محیط و شناسایی فیزیکی نفوذ برای زیرساخت و فضاهای بازرگانی بزرگ بسیار حیاتی و مهم محسوب می شوند.برای دولت وتجهیزات نظامی و یا برای نواحی صنعتی –بازرگانی داشتن یک سیستم ضد خطر مناسب و کارآمد درمناطق مهم نیز ضروری است .درمقیاس جهانی ، فضای بیشتری برای رشد وجود دارد .مرکز IMS پیش بینی می کند که در سال 2011 بازار این سیستم از 2.4 میلیارد دلار امریکا پیشی جسته و بازار سیستم امنیت محیط نیز به حدود 400 میلیون دلار خواهد رسید.


مجله a&s جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی و بازار را در زمینه شناسایی نفوذ و محیط علاوه برانتخاب و نصب کامل سیستم کشف کرده است .


به نظربرخی کارشناسان صنعتی ، پتانسیل بازار و عملکرد فروش برای محصولات شناسایی نفوذ وامنیت محیطی به احیای منطقه و یا کشور از بحران اقتصادی بستگی دارد.


پروژه های مقاوم سازی گرایش به بازارهای توسعه یافته دارند درحالی که پروژه های جدید در بازارهای در حال رشد صورت می گیرد.


لوک جوسنز، مدیرمحصولات شناسایی شرکت EMEA,UTC Fire & security اظهار داشت: افزایش تقاظا نیز به رشد GDP ( تولید ناخالص داخلی )کشور و احیای اقتصادی کشور بستگی دارد .


وی افزود: کشورهایی که احیای اقتصادی را درسال 2010 تجربه کرده اند افزایش تقاضا رابرای سیستم های شناسایی نفوذاعلام کرده اند.


بازارهای امریکا و آسیا تقاضای زیادی برای این محصولات دارند.


بلیک کزاک ، تحلیلگر بازار برای IMS اظهار داشت : بازارهای آسیا با رشد ساختاری ، کاهش بیکاری ، تولید ناخالص داخلی بالا و سرمایه دولتی اداره می شوند


وی ادامه داد: بازار سیستم نفوذ امریکا نیز به نظر می رسد به دلیل عبور از ارتباطات سنتی PSTN به سمت ارتباطات GPRS و بی سیم بازارهای به خصوصی به شمار بروند.


استوارت دیوار، مدیرSenstar گفت: ناحیه خلیج نیز یک بازار توسعه یافته برای ما به شمار می رود و ما اکنون در حال توسعه پایه های خود در آنجا به سر می بریم .در زمینه بازارهای در حال توسعه هندوستان مانند برزیل ، کلمبیا و مکزیک به تلاش های خود در زمینه سیستم شناسایی نفوذ محیطی ادامه می دهد و اخیرا ما یک اداره در سنگاپور افتتاح نموده ایم تا این ناحیه را با قدرت بیش تری بشناساند.


تعدادی از تولید کنندگان با نظر IMS درزمینه بازارهای سیستم شناسایی نفوذ و محیط موافق هستند.


دیوید کورتیس ، مدیر فنی و مهندسی شرکت سیستم های امنیتی هوشمندترمی گوید: برای اینکه دستیابی به درآمد پانصدو هفتاد میلیون دلاری بازارباید درسال 2014 رشدی سه برابرسالهای 2009 تا 2011 را تجربه نماید .


وی افزود:درحالی که نوع رشد قدرتمند به نظر می رسد ، برنامه های دولت به جای قرار گرفتن براساس تکمیل زیر ساخت های مهم و اساسی بر نیازها قرار گرفته است علاوه براین ،تکنولوژی های تحلیلی و مدیریت تصویریب زیاد ی وجود دارد که برای افزایش و تقویت زیرساخت های موجود ارائه شده اند.


فعالان محافظه کاربرآوردهای سرسختانه تری از خود راائه می دهند ، اگر چه آنها با رشد GDP موافق هستند و براین امر صحه می گذارند که برنامه های دولت بازار را پیش خواهند برد.

دوار اظهار داشت : بازار امریکا در طول چند سال آینده در صنعت پتروشیمی با قوانینی مانند استانداردهای ضد تروریسم امکانات شیمیایی (CFSCS) روبرو خواهد شد.

دیگران حتی دیدگاه روشن تری ر ا عرضه می کنند و بر این باورند که بازار سیستم های امنیتی با رشد تکنولوژی به سطوح بالاتری می رسد و قویتر خواهد شد.

اگر مطالب آموزشی فوق مفید بود بر روی 1+ کلیک نمایید:(باید قبلا در اکانت گوگل و یا GMAIL خود وارد شده باشید)